Επιτυχόντες

on . . Εμφανίσεις: 9275

ND 3 1

 ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2014  
ΤΕΚΕΛΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΡΥΜΟΣ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΡΥΜΟΣ
ΤΖΙΤΖΙΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)  
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΡΥΜΟΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
ΚΑΡΑΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΡΥΜΟΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  
ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
ΡΑΒΝΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
ΓΕΡΜΑΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΡΥΜΟΣ
ΤΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΡΥΜΟΣ
ΜΕΛΕΤΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)  
ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ &ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
 
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑΣ)
 
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
 
ΤΖΟΥΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)  
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)  
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)  
ΠΑΝΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) - ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ  
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)  
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)  
ΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)  
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)  
ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)  
ΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
 
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
ΣΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
 
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
 
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
 
ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)  
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.  
ΧΟΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
ΧΑΝΤΩΛΙΑ ΑΡΓΥΡΩ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
 
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  
ΚΟΥΤΟΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
 
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)  
ΒΑΞΕΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΔΡΥΜΟΣ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)  
ΓΚΙΟΝΤΣΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.  
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ  
ΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)  
ΜΑΥΡΟΚΩΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  
ΠΛΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)  
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.  
ΝΟΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ  
ΜΥΛΩΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)  
ΠΟΛΥΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ  

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2013  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (1η) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΑΚΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΒΕΝΙΕΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΠΑΚΗ ΜΑΡΘΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΠΘ) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΠΘ) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΕΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΕΠΑΜ. ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΚΟ (3ος) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΣΙΜΠΙΤΑ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (4η) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΟΣΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚΟΥΦΑ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΣ
ΒΛΑΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΔΑΔΕΙΡΑ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗ
ΣΕΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛ/ΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΑΝΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΕΛΙΔΟΥ ΦΡΟΣΩ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΝΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΥΡΛΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΘΕΜΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΖΑΒΑΝΤΗΣ ΣΙΜΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
ΤΕΛΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΔΡΑΜΑ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΝΟΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
     
  ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2012  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΣΑΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΦΕΡΕΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΧΑΤΖΗΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΠΑΛΑΜΟΥ ΦΑΝΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΥΧΛΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΑΠΡΑΓΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΡΑΧΜΑΝΙΝ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΒ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΕΜΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΡΕΝΤΑΦΙΛΙ ΚΕΒΙΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΖΗΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΒΟΛΟΣ
ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΟΙΚΙΝΩΝΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ, ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΒΟΛΟΣ
ΣΕΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΞΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΟΝΤΟΓΟΥΛΙΔΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
ΒΕΛΗΜΒΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΦΑΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΡΟΔΟΚΑΛΛΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ ΑΕΝ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ  
ΣΤΑΜΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΠΑΡΚΟΣ ΤΡΑΙΑΝΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΛΙΩΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΟΥΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚOΪΜΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΑΝΟΖΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΙΟΙΚΙΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΡΩΣΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΙΟΙΚΙΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΤΣΙΑΚΟΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΤΖΟΥΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΛΥΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΜΟΣΧΟΥΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΝΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΜΑΛΙΩΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
ΜΟΣΧΟΒΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΧΙΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΤΟΠΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑ
ΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗ
ΒΑΓΓΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
     
  ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2011  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΗΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΒΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΡΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΑΣΚΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ  
ΔΕΛΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Σ.Τ.Υ.Α  
ΚΑΠΛΑΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΠΡΑΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΚΟΥΤΡΑ ΣΜΑΡΩ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΤΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΑΖΑΡΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΕΝ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ  
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΟΣΧΟΥΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΟΥΛΑΥΜΕΡΙ ΜΑΡΙΣΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΟΥΤΣΟΥ ΖΩΗ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΑΡΤΑ
ΝΤΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΥΣΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΣΧΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
ΠΕΤΚΟΓΛΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ , ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΛΒΑΡΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑ
ΣΑΡΙΠΑΝΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑ
ΤΕΜΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΤΗΛΑΒΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΟΥΡΚΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΩΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
     
  ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2010  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΓΟΥΛΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ   (ΔΕΛΑΣΑΛ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΡΙ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΤΣΙΤΣΙΦΥΛΛΑ ΧΡΥΣΑ Σ.Σ.Α.Σ. ΙΑΤΡΙΚΗΣ (1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΦΑΡΔΟΥΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ) ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ-ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ (ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ) ΙΩΑΝΝΑ
ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΛΥΚΕΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΤΑΤΑΔΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΛΥΚΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ) ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
ΒΟΥΔΟΥΜΠΑ ΕΥΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΔΕΛΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΒΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΥ (ΣΩΜΑΤΑ)  
ΧΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΞΥΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΛΥΚΕΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΚΩΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΓΙΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΤΣΑΡΤΣΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ 5ος ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΤΖΕΛΕΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΓΚΙΟΥΡΕΤΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΤΡΙΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΖΟΡΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΖΑΡΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΜΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΜΟΣΧΟΥΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΔΟΜΒΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ 1ος ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΜΠΟΥΦΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΧΡΥΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
ΒΛΙΩΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΓΚΟΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΣΑΡΗΚΕΧΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΖΕΡΒΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑ
ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΥΝ/ΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓ/ΣΕΩΝ ΜΕΣΣΟΛΟΓΓΙ
ΤΕΜΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΝΤΙΡΥΠΑΝΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
     
  ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2009  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΞΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛIΣΑΒΕΤ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΒΟΛΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑ
ΛΕΤΣΙ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  
ΣΙΑΠΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΣΑΛΑΜΑΝΟΣ ΓEΩΡΓΙΟΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΘΕΑΝΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΠΘ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΓΟΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΜΟΣΧΟΥΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΙΚΑΡΩΝ  
ΔΡΟΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΣΩΜΑΤΑ  
ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚ/ΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΖΕΓΚΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΤΡΟΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΒΥΡΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΤΣΕΝΤΕΜΕΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΑΝΟΥΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
ΡΟΜΟΣΙΟΥ ΖΩΗ ΤΕΦΑΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΜΥΝ  
ΦΑΝΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΜΥ ΟΠΛΑ  
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΚΩΣΤΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΠΕΧΛΕΒΑΝΙΔΗ ΒΙΟΛΕΤΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (3η) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
ΤΣΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΜΠΑ ΕΦΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ (3η) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΠΑΣΧΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΝΑΤΣΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥ ΗΣΑΪΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΚΩΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΩΣΤΟΥΔΗ ΦΙΛΙΩ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤ.ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤ.ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (1ος) ΚΟΖΑΝΗ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ Κ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
ΓΡΑΜΜΑΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΡΤΑ
ΑΠΟΚΑΤΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤ. ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΤΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
     
  ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2008  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
  ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ  
  ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2007  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΑΒΕΡΝΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΝΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΓΩΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΟΣΧΟΥΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΠΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΧΑΙΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΠΑΧΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΩΣΤΑΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΤΖΗΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΟΥΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΑΜΑΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣ.ΑΓΩΓ. & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣ.ΑΓΩΓ. & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΛΑΠΑΤΣΑ ΑΝΝΑ ΓΛΩΣΣΑΣ ΦΙΛ/ΓΙΑΣ &ΠΟΛΙΤ. ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΕΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΑΤΡΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΙΣΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΝΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΛΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΖΩΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΠΕΙΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΠΟΥΔΟΥΡΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΡΚΑΤΖΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΑΡΑΓΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΙΑΤΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΟΛΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΥΡΛΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚ/ΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΔΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΓΙΑΡΜΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ Μ.Μ.Ε. ΠΑΤΡΑ
ΚΟΥΤΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ Μ.Μ.Ε. ΠΑΤΡΑ
ΓΚΙΟΥΡΕΤΖΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ Μ.Μ.Ε. ΠΑΤΡΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΝΟΛΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑ
ΤΣΑΛΙ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΦΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΟΥΔΑΝΙΑ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΤΣΙΡΙΠΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΦΕΡΕΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
     
  ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2006  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
  ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ  
     
     
  ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2005  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΡΟΓΛΟΥ ΚΙΜΩΝ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΧΘΥΟΚΟΜΕΙΑΣ & ΑΛΙΕΙΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΥΡΛΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΑΛΕΓΑΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΚΟΛΦΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΔΗΜΟΥ ΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΔΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΖΑΒΡΑΚΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΙΓΝΑΝΤΕΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΙΝΤΖΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΑΡΙΠΗ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΞΑΝΘΗ
ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΟΝΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
ΚΟΤΖΙΑΚΕΧΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣ.ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΩΡΑΙΟΖΗΛΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΤΖΑΡΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΜΙΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
ΜΠΑΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΜΠΑΧΑΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΜΠΟΥΡΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΝΟΤΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΠΑϊΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΡΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΑΜΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΣΑΝΤΙΠΑΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣ/ΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΙΓΓΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗ
ΣΤΕΡΝΙΩΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΕΛΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ-ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΣΕΡΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΣΙΤΣΙΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΡΤΑ
ΦΕΛΕΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣ/ΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΧΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡ.ΟΙΚ.& ΠΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΡΥΣΑΦΙΔΗ ΣΟΝΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
     
  ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2004  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΑΒΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΠΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΑΞΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ , ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡ.ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΡΟΓΛΟΥ ΚΙΜΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ-ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΑΤΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΒΗΧΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΚΙΛΚΙΣ
ΒΛΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΒΟΥΓΚΑ ΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΓΙΟΡΠΑΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΗΛΙΑΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΑΒΑΝΟΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ & ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ ΜΕΣΣΟΛΟΓΓΙ
ΚΑΤΑΞΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΟΝΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΕΡΓΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΑΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΛΑΣΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΛΕΤΣΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΙΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣ.ΦΥΣΙΚ.ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ , ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣ.ΦΥΣΙΚ.ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΠΟΪΚΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΟΥΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΡΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΡΟΥΜΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
ΣΑΡΙΠΑΝΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΣΙΩΤΡΟΥ ΟΛΓΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ , ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ.ΗΛΕΚ.ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΕΛΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΣΑΣΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΤΣΕΝΤΕΜΕΪΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ , ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΦΩΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΡΤΑ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
     
  ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2003  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΒΛΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΛΑΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΘΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΚΙΛΚΙΣ
ΒΥΡΛΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΑΛΕΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΕΣ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΔΡΟΣΑΚΗ ΟΛΓΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΗΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΗΛΙΑΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΚΕΡΑΝΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΚΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΓΚΛΑΒΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΑΡΑΤΖΗ ΞΑΝΘΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
ΜΑΛΙΑΧΟΒΑ ΟΛΓΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝ.ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)                   
ΜΑΣΤΡΑΝΕΣΤΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΣ
ΜΙΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΟΥΣΜΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΒΑΛΑ
ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΕΙΝΟΓΛΟΥ ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΠΑΓΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣ.ΦΥΣΙΚ.ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΙΤΣΑΒΑ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΟΝΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΣΕΒΛΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔ.(ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΙΩΤΡΟΥ ΟΛΓΑ ΠΑΙΔ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΟΥΛΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΡΟΔΟΣ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΡΑΜΑ
ΤΕΚΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
Χ"ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ  
ΧΟΪΛΟΥΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ.ΗΛΕΚ.ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
     
  ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2002  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΣΗΣ ΒΟΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΑΔΑΜΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΠΙΣ. ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΣΗΜΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΩ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΗΧΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΒΛΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
ΒΟΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΕΡΟΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
ΓΚΟΥΜΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Σ.Μ.Υ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΔΑΛΑΚΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΜΑΡΩ ΔΙΟΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΖΑΒΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΟΖΑΝΗ
ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΘΕΜΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Σ.Μ.Υ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΟΛΓΑ ΤΕΦΑΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΡΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΝΙΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΓΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΟΥΒΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΠΕΝΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΚΠ. & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΛΚ. ΣΛΑΒ. & ΑΝΑΤ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΣΤΟΙΚΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΝΑΟΥΣΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΧΑΝΤΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑ
ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΧΟΙΛΟΥΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

110 s 01

Φροντιστήριο Νέο Δυναμικό από το 1998 ... επιλογή επιτυχίας.

Επικοινωνήστε μαζί μας

Θα μας βρείτε

1
Χ. Γραβιάς 33 | Άνω Ηλιούπολη 2310.667857 

Εθνικής Αντιστάσεως 76 | Δρυμός 23940.33070

Θεσσαλονίκη

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.